Jak jsem si (ne)splnila sen

6. dubna 2013 v 16:40 | Rosie
Tak se hlásím po dlouhé době...ne, nezapomněla jsem na blog, jen jsem nějak nevěděla co psát (i když se toho za tu dobu stalo fakt hodně), ale hlavně mi přišlo blbý psát něco, co se netýká mýho americkýho snu, když celej tenhle blog měl být právě o něm. Neodjela jsem, nesplnila jsem si svůj americkej sen...ale možná, že jsem si splnila jinej sen. Trochu klasičtější a skromnější, ale i tak velkej. Našla jsem lásku! Asi poprvé v životě opravdovou (i když je to pojem relativní, co je vlastně opravdová láska?). Každopádně můžu říct, že su šťastná. Aspoň co se týče "jeho". Nic není dokonalý, takže ani náš vztah nemůže být, ale dá se říct, že on je to jediný, co mě teď drží tak nějak nad vodou. Nejsu v americe, nemám práci, peníze na ameriku utracený, odhodlání menší...ale nevzdala jsem se svýho snu, pořád hltám všechno americkýho, zážitky aupairek, pořád su na fb ve skupině, pořád miluju děti a pořád sním. I když je můj americkej sen teď víc vzdálenej než kdy předtím, všechny vyplněný papíry mi leží v polici na hromádce, tak jsem to nevzdala. Třeba jednou...třeba ne jako aupair, ale pořád doufám, že se tam dostanu. Teď su tady, mám přítele, představuju si s ním budoucnost, získala jsme spoustu nových kamarádů a známých, zažila pár nových věcí, život se hýbe dál...i když tady a ne za oceánem, jak jsem si vysnila.
Důvodem, proč tenhle článek píšu je to, že jsem považovala za povinnost o sobě dát vědět, že i když se nesplní největší sny, můžou se splnit jiný a nikdy není nic ztracený a pokud se svýho snu nevzdám, věřím, že jednou ho prožiju.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamila Kamila | 7. dubna 2013 v 1:37 | Reagovat

Jee, to jsem ráda zes napsala, tvůj blog mám uloženého a těšila jsem se na to co se bude situace :) pisu taky proto, že jsem v podobný situaci... Chtěla jsem vždycky odjet z ČR a tedy se mi to povedlo.... Mám rok uzasnyho přítelem, a jsme spolu v UK jako couple au pair.říkám si ze mezi nemohlo potkat nic lepšího, ale také pořád ziju svuj American dream a jednou tam prostě chci... Nechci myslet na to co bude, s mym chlapem jsem šťastný a kdybychom mohli do US oba, už tam jsme :D no kdoví jak to všechno dopadne, Amerika nám nikam neuteče a třeba se tam za rok, dva potkáme:D omlouvám se za sloh:)

2 kamila kamila | 7. dubna 2013 v 1:39 | Reagovat

A pardon za překlepy, tablet si trochu pohrál se slovama :D

3 rosieq rosieq | Web | 7. dubna 2013 v 14:31 | Reagovat

Děkuju za komentář, Kami:) su ráda, že ti vyšla aspoň anglie s přítelem...ten můj se na nic podobnýho netváří, má tady hodně věcí, kvůli kterým by neodjel, hodně "závazků"...takže do budoucna vůbec nevím:/ šestadvacet mám skoro za rohem, takže jako aupair bych si musela máknout...no uvidíme, jak to všechno dopadne...Každopádně přeju, aby ti tvůj americkej sen vyšel:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama